Zapoj sa

Pre nových návštevníkov stránky ponúkame zopár skvelých možností, ako sa zapojiť do našich aktivít ako aj možnosť stať sa členom nášho združenia.

Pridaj sa k nám! (Ako sa stať členom)

Či už patriš do nejakého spoločenstva, alebo zatiaľ nie, radi Ťa privítame medzi nami. Členstvo v ZKSM Ti prinesie mnoho výhod. Spoznáš nových ľudí, nové akcie, poradíme Ti, ako získať financie na akcie, ktoré organizuješ, no hlavne zažiješ spoločenstvo s Bohom a ďalšími mladými ľuďmi. 

Ako sa stať členom v kocke

 

Zapoj sa do evajelizačného projektu Godzone

Aj ty sa môžeš zapojiť do evanjelizačného projektu Godzone. Jeho realizačný tím tvoria mladí ľudia z rôznych kútov Slovenska, z ktorých prevažnú väčšinu tvoria dobrovoľníci. Tí každoročne organizujú celoslovenské turné, ktorého sa zúčastňujú tisícky mladých ľudí. Okrem toho sa počas roka venujú tvorbe evanjelizačných videí, organizovaniu animátorskej školy Godzone school, predaju evanjelizačného oblečenia a iným aktivitám. 
Ak sa chceš stať súčasťou Godzone tímu, pomôcť môžeš viacerými spôsobmi. Či už modlitebne, finančne, alebo dobrovoľnícky. Viac na stránke www.godzone.sk

Zlepši si svoje animátorské zručnosti 

Ak sa vo svojom voľnom čase venuješ mladým ľuďom, ponúkame Ti skvelú možnosť, ako získať základné zručnosti pre prácu s mládežou a zároveň prehĺbiť svoj vzťah s Bohom počas animátorskej školy. Ide o dvojročnú formáciu a vzdelávanie animátorov formou pravidelných víkendových stretnutí. Animátorské školy prebiehajú každoročne na rôznych miestach na Slovensku. Viac o nich sa dozvieš na stránke www.animator.sk/animatorske-skoly.

Staň sa dobrovoľníkom v historickom tábore

Keď sa chceš na dva týždne preniesť do 17. storočia a žiť mimo civilizácie bez mobilu, internetu a ostatných výdobytkov modernej civilizácie, zažiť nečakané dobrodružstvá a spoznať skvelých ľudí, zažiť niečo hlbšie a spoznať nádherné miesta preniknuté pokojom a dobrom, nenechaj si ujsť historické tábory Katarínka a Dubova Colonorum. Viac o nich sa dozvieš na stránkach www.katarinka.sk a www.dubovacolonorum.sk.

Viac informácií o projektoch ZKSM nájdeš TU