Propagácia podujatí

Ponúkame vám viacero možností, ako spropagovať podujatia, ktoré organizujete. V tejto časti si taktiež môžete stiahnuť naše propagačné banery, ktoré môžete umiestniť na vaše webové stránky. Ak máte akékoľvek otázky, radi vám poradíme, keď nám napíšte na media@zksm.sk.

ZKSM na sociálnych sieťach

Skvelou možnosťou, ako spropagovať vašu akciu sú sociálne siete. ZKSM nájdete na Facebooku, Twitteri aj Youtube. Pošlite nám info (plagát, propagačné video atď.) a my ho tam zverejníme.

Spolupráca s Výveskou

Portál vyveska.sk zverejňuje aktuálne informácie o kresťanských podujatiach z celého Slovenska. Je to skvelá možnosť, ako dať vedieť ostatným o akcii, ktorú organizujete. Ak chcete na Vývesku pridať podujatie, kliknite na jej stránke na tlačítko PRIDAŤ AKCIU na lište vľavo a vyberte kategóriu Mládež. Podujatia sa automaticky zobrazia aj na stránkach zksm.sk a animator.sk v časti Akcie. 

Banery ZKSM

V tejto časti vám ponúkame banery na stiahnutie, ktoré môžete umiestniť na vašich webových stránkach. 

Baner pre členské spoločenstvá ZKSM:

 

Baner 2% pre mládež ZKSM:

Baner na partnerské stránky:

 

Tlačové agentúry a médiá

O podujatiach je možné informovať verejnosť aj prostredníctvom tlačových správ, ktoré zverejňujú tlačové agentúry (TA SRSITATK KBSTA NS), prípadne formou článkov a reportáží v novinách, časopisoch či televíziách. 

Radi vám poradíme, ako takúto správu či článok napísať, prípadne pomôžeme nakontaktovať jednotlivé médiá. Na našej stránke v časti Pre médiá nájdete doterajšie články, reportáže či relácie o našich aktivitách. Ak chcete pomôcť s napísaním článku, kontaktujte nás v dostatočnom predstihu (aspoň týždeň pred akciou). 


 

 

Mediálne poradenstvo

Monika Takáčová
media@zksm.sk