Kampaň "Adoptuj si politika" odštartovala

Prvého januára, v deň dvadsiateho výročia vzniku Slovenskej republiky, sme spustili kampaň Adoptuj si politika. Dnes, na druhý deň, má každý politik minimálne jedného modlitebníka, ktorý sa najbližších šesť mesiacov bude za neho v modlitbách prihovárať.
Čítaj ďalej o Kampaň "Adoptuj si politika" odštartovala »

ZKSM na vianočných trhoch potešilo medovníkmi

Počas mikulášskeho dňa na Františkánskom námestí v Bratislave sme mali, vďaka Rade mládeže Slovenska, možnosť prezentovať aktivity ZKSM. Tejto vďačnej úlohy sa zhostili najmä naši Katarínkovci a ďalší mladí zo ZKSM.
Čítaj ďalej o ZKSM na vianočných trhoch potešilo medovníkmi »

Generácia KIOBK povstáva

KIOBK – generácia, ktorej ide o Božie kráľovstvo. Po ukončení turné Godzone, ktoré sa konalo v rámci Týždňa Cirkvi pre mladých, majú jeho organizátori z projektu Godzone ďalšie plány.
Čítaj ďalej o Generácia KIOBK povstáva »

Dubova pozýva na ples

Neváhajte a príďte sa perfektne zabaviť na živú kapelu, užiť si skvelý program, zažiť adrenalín pri bohatej tombole a popritom sa pozrieť, kam sa pohol za uplynulých 15 ročníkov projekt Dubova Colonorum. 3. ples mladých bude v bratislavskom UPC 17.11.2012 od 19:00.
Čítaj ďalej o Dubova pozýva na ples »

Už máš miesto v buse na Godzone?

Od 12. do 17. novembra 2012 v Košiciach, Považskej Bystrici, Poprade, Banskej Bystrici, Trnave a Ružomberku sa bude konať ďalší ročník turné Godzone, tento krát pod názvom KIOBK. Vďaka špeciálnym „tour busom“ ho budú môcť navštíviť ďalšie stovky mladých ľudí.
Čítaj ďalej o Už máš miesto v buse na Godzone? »

Líderská škola pokračuje

V júni tohto roku sa skončil pilotný ročník Líderskej animátorskej školy (LAŠ). Navštevovalo ju päťdesiat animátorov z celého Slovenska. Projekt bol podporený z programu Mládež v akcii. Jeho voľné pokračovanie sa začalo minulý víkend vo Važci.
Čítaj ďalej o Líderská škola pokračuje »

Vitajte na novom webe ZKSM

Ako ste si už stihli všimnúť, dnes sme spustili úplne nový web www.zksm.sk, ktorý vám prináša skvelé novinky. Vznikol na portáli Moja komunita, ktorého snahou je spájať kresťanov na webe. Nech sa páči, vstúpte.
Čítaj ďalej o Vitajte na novom webe ZKSM »

Čo je nové v ZKSM

Okrem webovej stránky máme aj ďalšie novinky. Kanceláriu ZKSM sme od septembra presťahovali do nových priestorov. Veroniku Janusovú vystriedala na pozícii riaditeľky Lea Hagovská. Na nejaký čas od nás odchádza náš koordinátor pre stred a západ Peter Broz.
Čítaj ďalej o Čo je nové v ZKSM »
Ukazujem 181 - 188 z 188 výsledkov.
Položiek na stránku 30
z 7

Viac