Cez víkend prebehli voľby predsedu ZKSM

V predposledný novembrový víkend sme sa, spolu s našimi vedúcimi oblastných centier, stretli počas poslednej tohtoročnej Celoslovenskej rady ZKSM.
Čítaj ďalej o Cez víkend prebehli voľby predsedu ZKSM »

Godzone tour navštívilo viac ako 13-tisíc ľudí

V sobotu sa posledným koncertom v Banskej Bystrici skončilo evanjelizačné turné Godzone tour Generácia KIOBK - Armáda Kráľa.
Čítaj ďalej o Godzone tour navštívilo viac ako 13-tisíc ľudí »

Slovensko čaká ďalšia vlna evanjelizácie

Začiatkom novembra navštívi tím projektu Godzone šesť slovenských miest s produkciou zameranou na šírenie posolstva evanjelia medzi tínedžermi.
Čítaj ďalej o Slovensko čaká ďalšia vlna evanjelizácie »

ZKSM na Národnom pochode za život

Počas Národného pochodu za život ste nás mohli stretnúť v propagačnom stánku ZKSM.
Čítaj ďalej o ZKSM na Národnom pochode za život »

Lúčime sa so S. Krčmérym

Ďakujeme Bohu za život Silvestra Krčméryho, ktorý stál pri zrode nášho združenia a bol pre ZKSM veľkou pomocou a inšpiráciou.
Čítaj ďalej o Lúčime sa so S. Krčmérym »

Kúpte si skvelé pro life tričko MILUJEM ŽIVOT

Počas Národného pochodu za život, ktorý sa bude konať 22: septembra v Košiciach, si budete môcť kúpiť skvelé pro life tričko s textom MILUJEM ŽIVOT. Aj takto sa môžete prikloniť na stranu života.
Čítaj ďalej o Kúpte si skvelé pro life tričko MILUJEM ŽIVOT »

Super zľavy len pre členov ZKSM

Už máš členskú kartu ZKSM? Vďaka nej a našim skvelým partnerom môže každý člen ZKSM prázdninovať a nakupovať lacnejšie. Tak neváhaj a užívaj si leto so ZKSM!
Čítaj ďalej o Super zľavy len pre členov ZKSM »

Na Mariánsku horu putuje z Muráňa aj 76 ročný František

Nezabudnuteľné zážitky, úprimná radosť, nové vzťahy, duchovný zážitok. Týmito slovami popisujú svoju 72 kilometrovú púť z Muráňa na Mariánsku horu do Levoče samotní pútnici. Práve v týchto dňoch kráčajú cez Hranovnicu a Spišský Štvrtok až do Levoče. Tento rok ich je viac ako 130. Najstarší pútnik František má 76 rokov. Najmladšia 5 mesačná Lucka putuje zabalená v šatke...
Čítaj ďalej o Na Mariánsku horu putuje z Muráňa aj 76 ročný František »

Navštívte skvelé letné akcie na Slovensku

Aj tento rok vám ponúkame možnosť navštíviť desiatky letných akcií na Slovensku.
Čítaj ďalej o Navštívte skvelé letné akcie na Slovensku »

Druhý ročník Líderskej animátorskej školy skončil

Po úspešnom pilotnom prvom ročníku LAŠ, sme pokračovali druhým ročníkom vzdelávania v oblasti rozvoja vodcovských zručností. V druhý májový víkend školu ukončilo takmer 50 mladých lídrov z celého Slovenska. Škola sa uskutočňovala vo Važci v školskom roku 2011/2012. Druhý ročník Líderskej animátorskej školy pozostával zo štyroch víkendov, ktoré sa zameriavali na témy ako odhalenie svojich...
Čítaj ďalej o Druhý ročník Líderskej animátorskej školy skončil »

MÁM NÁDEJ, kampaň "Adoptuj si politika" oslovuje tínedžerov

V stredu 8.mája sme spustili druhú vlnu kampane "Adoptuj si politika". K dnešnému dňu sa pravidelne za oblasť politiky modlitebne prihovára viac ako 1000 ľudí.
Čítaj ďalej o MÁM NÁDEJ, kampaň "Adoptuj si politika" oslovuje tínedžerov »

Nemecký Anem v Čičmanoch

Aj tento rok môžeš zažiť osem dní nabitých nemčinou, workshopy, výlety, tvorivé dielne, spoznávanie Boha, kopec zábavy a mnoho iného počas letného jazykového tábora pod názvom Nemecký Anem.
Čítaj ďalej o Nemecký Anem v Čičmanoch »

Spojme sa počas Cliptime

V máji sa bude konať Diecézne stretnutie mládeže v Marianke so zaujímavým názvom "Cliptime". Nenechajte si ujsť vzácnych hostí zo Slovenska aj zo zahraničia.
Čítaj ďalej o Spojme sa počas Cliptime »

Ďakujeme veselým darcom!

Zbierka „Veselého darcu miluje Boh“, ktorú bok po boku organizovali spoločnosť Úsmev ako dar a ZKSM počas pôstneho obdobia, sa skončila. Ďakujeme všetkým spoločenstvám, ktoré sa zapojili.
Čítaj ďalej o Ďakujeme veselým darcom! »

Viera činná skrze lásku - stretko

Ponúkame Ti ďalší podnetný námet na Tvoju skupinku v rámci projektu pod názvom "Rok viery so ZKSM". Vyskúšaj a daj nám vedieť, ako to dopadlo!
Čítaj ďalej o Viera činná skrze lásku - stretko »

Prajeme Vám požehnané veľkonočné sviatky

Sila Kristovej lásky, ktorá sa prejavila v tom, že za nás položil svoj život a zvíťazil nad smrťou, nech rozohní novú vášeň pre Krista vo Vašich životoch.
Čítaj ďalej o Prajeme Vám požehnané veľkonočné sviatky »

GODZONE KONFERENCIA 2013

Registrácia na Godzone konferenciu, ktorá sa uskutoční v Ružomberku sa už začala. Túžime po tom, aby generácia mladých ľudí prevzala zodpovednosť a prinášala zmenu. Aby sa mladí ľudia stali súčasťou generácie, ktorej ide o Božie kráľovstvo. Aj o tom bude aprílová konferencia projektu Godzone – Kúltúra Kráľovstva.
Čítaj ďalej o GODZONE KONFERENCIA 2013 »

Mediálne školenie pre spoločenstvá

Pozývame Vás na mediálne školenie, ktoré pripravujeme pre ľudí z kresťanských spoločenstiev. Bude sa konať v prvý marcový víkend v Dolnom Kubíne. Prihlásiť sa môžete do utorka 26.2.2013.
Čítaj ďalej o Mediálne školenie pre spoločenstvá »

Veselého darcu miluje Boh

V čase pôstu Vás pozývame pomôcť rodinám s deťmi v kríze zapojením sa do akcie „VESELÉHO DARCU MILUJE BOH“. Pripravili sme ju spolu s občianskym združením Úsmev ako dar. Zúčastniť sa jej môžu naše spoločenstvá, rodiny aj priatelia.
Čítaj ďalej o Veselého darcu miluje Boh »

ZKSM má patróna, je ním sv. Pavol

Vedúci oblastných centier ZKSM a ich pravé ruky z OC-čiek sa stretávajú štyri krát do roka počas Celoslovenskej rady (CSR). Tento víkend sa konalo ich prvé tohtoročné stretnutie vo Važci. Vyplynulo z neho niekoľko noviniek a plánov na nasledujúci rok.
Čítaj ďalej o ZKSM má patróna, je ním sv. Pavol »

Rok viery so ZKSM

Po predstavení kampane Adoptuj si politika prichádzajú účastníci Líderskej animátorskej školy s ďalším projektom. Tento raz ponúkajú animátorom malých spoločenstiev námety na stretká počas Roka viery.
Čítaj ďalej o Rok viery so ZKSM »

Kampaň "Adoptuj si politika" odštartovala

Prvého januára, v deň dvadsiateho výročia vzniku Slovenskej republiky, sme spustili kampaň Adoptuj si politika. Dnes, na druhý deň, má každý politik minimálne jedného modlitebníka, ktorý sa najbližších šesť mesiacov bude za neho v modlitbách prihovárať.
Čítaj ďalej o Kampaň "Adoptuj si politika" odštartovala »

ZKSM na vianočných trhoch potešilo medovníkmi

Počas mikulášskeho dňa na Františkánskom námestí v Bratislave sme mali, vďaka Rade mládeže Slovenska, možnosť prezentovať aktivity ZKSM. Tejto vďačnej úlohy sa zhostili najmä naši Katarínkovci a ďalší mladí zo ZKSM.
Čítaj ďalej o ZKSM na vianočných trhoch potešilo medovníkmi »

Generácia KIOBK povstáva

KIOBK – generácia, ktorej ide o Božie kráľovstvo. Po ukončení turné Godzone, ktoré sa konalo v rámci Týždňa Cirkvi pre mladých, majú jeho organizátori z projektu Godzone ďalšie plány.
Čítaj ďalej o Generácia KIOBK povstáva »

Dubova pozýva na ples

Neváhajte a príďte sa perfektne zabaviť na živú kapelu, užiť si skvelý program, zažiť adrenalín pri bohatej tombole a popritom sa pozrieť, kam sa pohol za uplynulých 15 ročníkov projekt Dubova Colonorum. 3. ples mladých bude v bratislavskom UPC 17.11.2012 od 19:00.
Čítaj ďalej o Dubova pozýva na ples »

Už máš miesto v buse na Godzone?

Od 12. do 17. novembra 2012 v Košiciach, Považskej Bystrici, Poprade, Banskej Bystrici, Trnave a Ružomberku sa bude konať ďalší ročník turné Godzone, tento krát pod názvom KIOBK. Vďaka špeciálnym „tour busom“ ho budú môcť navštíviť ďalšie stovky mladých ľudí.
Čítaj ďalej o Už máš miesto v buse na Godzone? »

Líderská škola pokračuje

V júni tohto roku sa skončil pilotný ročník Líderskej animátorskej školy (LAŠ). Navštevovalo ju päťdesiat animátorov z celého Slovenska. Projekt bol podporený z programu Mládež v akcii. Jeho voľné pokračovanie sa začalo minulý víkend vo Važci.
Čítaj ďalej o Líderská škola pokračuje »

Vitajte na novom webe ZKSM

Ako ste si už stihli všimnúť, dnes sme spustili úplne nový web www.zksm.sk, ktorý vám prináša skvelé novinky. Vznikol na portáli Moja komunita, ktorého snahou je spájať kresťanov na webe. Nech sa páči, vstúpte.
Čítaj ďalej o Vitajte na novom webe ZKSM »

Čo je nové v ZKSM

Okrem webovej stránky máme aj ďalšie novinky. Kanceláriu ZKSM sme od septembra presťahovali do nových priestorov. Veroniku Janusovú vystriedala na pozícii riaditeľky Lea Hagovská. Na nejaký čas od nás odchádza náš koordinátor pre stred a západ Peter Broz.
Čítaj ďalej o Čo je nové v ZKSM »
Ukazujem 181 - 209 z 209 výsledkov.
Položiek na stránku 30
z 7

Viac