« Späť

UpGrade - seminár Osobné poslanie

UpGrade - seminár Osobné poslanie

ZKSM prichádza s novým systémom rozvoja svojich spoločenstiev s názvom UpGrade, ktorý predstavuje rozšírenie činnosti ZKSM v oblasti priamej práce so spoločenstvami. Prostredníctvom seminárov, vzdelávacích aktivít a konzultácií chce ZKSM poskytovať spoločenstvám konkrétnu pomoc a podporu, ktorú spoločenstvá a ich členovia potrebujú. Semináre sa orientujú na témy objavovania osobného poslania, objavovania vízie a poslania spoločenstva, rozvoj prezentačných, komunikačných a vodcovských zručností, či plánovanie času. ZKSM chce vychádzať ku konkrétnym spoločenstvám a poskytnúť im radu aj v tom ako založiť spoločenstvo, či riešiť vznikajúce problémy, alebo ako získať finančnú podporu pre spoločenstvo, aktivity a projekty. 

Chceme ťa pozvať na otvorený seminár: OSOBNÉ POSLANIE, ktorý sa uskutoční v termíne od 23.2.(piatok) do 25.2.(nedeľa) 2018 (so začiatkom v piatok o 18:00 a ukončením o 13:00 v nedeľu) v Otcovej stodole (klik Mapka). 

Seminár „Objav svoje osobné poslanie" vytvára priestor pre jednotlivca, ktorý na základe teórie, no predovšetkým rôznych dynamík a nástrojov dokáže pomenovať svoje silné stránky, osobné ciele, role v ktorých sa pohybuje, posolstvá, ktoré zanecháva a veľa ďalších aspektov svojho života. Na základe pomenovaných skutočností vie ľahšie definovať rámec svojho osobného poslania.

Témy seminára:
- Boží zámer s človekom
- SHAPE Test
- Osobné poslanie I
- Osobné poslanie II
- Rozvoj osobného poslania

Cena seminára:
- člen ZKSM ........ 35e
- nečlen ............... 45e
Cena zahŕňa: ubytovanie na 2 noci, plnú penziu, občerstvenie, pracovný zošit

 

Registračný formulár
Registrácia je platná až po uhradení sumy na číslo účtu: SK85 1100 0000 0029 3300 5822 najneskôr do 13. februára 2018.
Údaje k platbe: Variabilný Symbol: 052018
Do poznámky: Osobne Poslanie Priezvisko (účastníka semináru)

Lektor seminára: Eduard Filo
eduard@zksm.sk, 0904 262 104

 

„Ak nevieš, do akého prístavu plávaš, nijaký vietor nebude správny" (neznámy autor).

Preto príď aj na ďalšie otvorené semináre a posuň seba a svoje spoločenstvo na novú úroveň. Viac info o ďalších seminároch nájdeš tu

 

Seminár je organizovaný a zastrešený Združením kresťanských spoločenstiev mládeže o.z.

 

Viac