« Späť

Seminár UpGrade: Osobné poslanie

Seminár UpGrade: Osobné poslanie

ZKSM ponúka spoločenstvám a jednotlivcom program UpGrade, ktorý predstavuje systém praktickej pomoci a rozvoja spoločenstiev. V rámci toho ponúka rôzne semináre s otvoreným prihlasovaním pre členov i nečlenov ZKSM. Najbližšie sa bude konať otvorený seminár s názvom Objav svoje osobné poslanie v termíne od 26.-28. 10. 2018 v Otcovej stodole vo Važci. 

Seminár „Objav svoje osobné poslanie" vytvára priestor pre jednotlivca, ktorý na základe teórie, no predovšetkým rôznych dynamík a nástrojov dokáže pomenovať svoje silné stránky, osobné ciele, role v ktorých sa pohybuje, posolstvá, ktoré zanecháva a veľa ďalších aspektov svojho života. Na základe pomenovaných skutočností vie ľahšie definovať rámec svojho osobného poslania. Cieľom seminára je vytvoriť priestor v ktorom si každý účastník pomenuje návrh svojho osobného poslania objaví svoj potenciál.

Témy seminára:

  • Boží zámer s človekom
  • SHAPE Test
  • Osobné poslanie I
  • Osobné poslanie II
  • Rozvoj osobného poslania

 

Cena seminára:

člen ZKSM...........35€
nečlen ............... 45€
Cena zahŕňa: ubytovanie na 2 noci s plnou penziou, občerstvenie, pracovný zošit. 

Viac o seminári a registrácia

-----------------------------------

ZKSM tiež v prípade pomoci, či potreby konzultácie sa spoločenstvá môžu obrátiť na koordinátora programu UpGrade: Eduarda Fila, 0904 262 104, eduard@zksm.sk. 

Viac