« Späť

Kemp Kresťan v politike

Kemp Kresťan v politike

Túžiš, aby nastala zmena v našej krajine? Prihlás sa na Kemp Kresťan v politike a ovplyvni smerovanie tvojho mesta či obce! :)

Kemp Kresťan v politike sa uskutoční v troch termínoch 11.05.-13.05.2018 v Kysaku, 25.05.-27.05.2018 v Bojničkách a 06.07.-08.07.2018 vo Važci. 

Kemp je zameraný pre ľudí z kresťanských spoločenstiev, či farností, ktorí chcú participovať na živote svojej obce prostredníctvom aktívneho zapojenia sa v miestnej samospráve. Cieľom kempu je profesionálne, odborne a duchovne pripraviť kresťanských kandidátov do nadchádzajúcich volieb a naučiť ich zručnostiam a schopnostiam, ktoré využijú počas predvolebnej kampane i počas svojho pôsobenia v politickej funkcii. 

Hlavným lektorom na podujatí bude opäť Michal Novota, ktorý sa špecializuje na prípravu a tvorbu stratégií kampaní, ale aj na komunikačné a prezenčné zručnosti. Program je vhodne dopĺňaný aj o duchovný rozvoj jednotlivcov, ako aj o prehlbovanie vzťahov medzi účastníkmi.

Prihlasovanie na kemp je rozdelené do niekoľkých fáz. Do 6.5. a 24.6. je zvýhodnené cena pre účastníka, 85 eur. Záujemcovia sa môžu prihlasovať cez formulár na tomto linku. Viac informácií o kempe nájdete na stránke http://www.krestanvpolitike.sk/kemp/. 

 

 

Viac