« Späť

Godzone konferencia

Godzone konferencia

Evanjelizačný projekt Godzone pozýva na dvojdňové stretnutie mladých z celého Slovenska. Godzone konferencia s názvom V hlbine sa uskutoční v dňoch 20. a 21. apríla v Liptov Aréne v Liptovskom Mikuláši. 

Na evanjelizačné turné Godzone tour už po siedmy krát nadväzuje Godzone konferencia, ako miesto stretnutia a hlbšej formácie. Minulý rok sa jej v Banskej Bystrici zúčastnilo vyše 1700 ľudí. Súčasťou Godzone konferencie bude aj tento rok tzv. detská konferencia, ktorá sa postará o program pre najmladších účastníkov. 

Hosťami konferencie budú kapely ESPÉ, Heartbeat a Piar Music, Brno Worship a ďalší.  S vyučovaním sa ľuďom prihovoria hlavní rečníci a kňazi, Michal Zamkovský, Ján Buc, Jozef Mihok a Vladimír Beregi, sestra Timotea Šebeňová a takisto líder spoločenstva SP Július Slovák.

Projekt Godzone je zastrešený Združením kresťanských spoločenstiev mládeže a jeho predsedom Jánom Bucom, kňazom Katolíckej cirkvi pracujúcim s mládežou, ďalej tajomníkom Rady pre mládež a univerzity Konferencie biskupov Slovneska Ondrejom Chrvalom a provinciálom rehole piaristov P. Jurajom Ďurnekom SchP.

Na konferenciu sa môžete registrovať do 8.4. 2018 na webovej stránke http://konferencia.godzone.sk/2018/, kde sa dozvieš aj viac informácií o konferencii. 

Viac info o konferencii sa dočítate aj v tlačovej správe: https://www.tkkbs.sk/view.php?cisloclanku=20180215020

Sledujte aj fb event: https://www.facebook.com/events/1623762084347399/

 

 

Viac