« Späť

Pozvánka na 4. ročník inšpiratívnej konferencie K.R.O.K.

Pozvánka na 4. ročník inšpiratívnej konferencie K.R.O.K.

V.I.A.C. - Inštitút pre podporu a rozvoj mládeže v Trstenej pripravuje 4. ročník inšpiratívnej konferencie K.R.O.K. už budúci týždeň 20.3. o 18:00 v Dome Kultúry v Trstenej.

Jej cieľom je poukázať na osobnosti z rôznych oblastí, ktoré sa snažia robiť veci "inak". Ľudí, ktorých životný príbeh môže byť inšpiráciou pre ostatných, tých, ktorí sa neboja "vytŕčať " z radu a chcú prispieť k tomu, aby zlepšili svet okolo seba, priniesli niečo nové, iné...

Program  je určený hlavne pre mladých ľudí, ktorých chceme "naštartovať" a ukázať im, čo všetko sa dá dosiahnuť, keď neostanú len nečinne sedieť, aj napriek prekážkam, ktoré prídu.

Toto je posolstvo, ktoré chceme odovzdať ľudom na Orave skrze reálnych ľudí, ktorí robia veci „inak“. Svojou účasťou na konferencii dajú  verejnosti signál, že aj Orava je miesto, kde sú úspešní ľudia ochotní prísť a ukázať, že sa oplatí robiť veci "inak".

Predpokladaný počet účastníkov je okolo 200. Konferencia je určená hlavne pre stredoškolákov a mladých ľudí do 30 rokov, po minuloročnej skúsenosti ale očakávame aj starších návštevníkov. Konferencia K.R.O.K. je najväčším podujatím svojho druhu na Orave.

Viac informácií na www.krok.ozviac.sk alebo na našej fb stránke.

Prihlasovanie na: https://viac.typeform.com/to/i06RsR

 

Viac