Oddelenia

Predseda ZKSM

PhDr. ThDr. Ján Buc, PhD.
štatutárny zástupca
buc@zksm.sk
 

Výkonný riaditeľ

Mgr. Martin Janus
výkonný riaditeľ ZKSM
riaditel@zksm.sk
martin@zksm.sk
0907353508

Projektové oddelenie 

Ing. Veronika Janus
projektový manažér
projekty@zksm.sk
veronika@zksm.sk
0917350160

Ekonomické oddelenie

Ing. Mária Stančáková
hlavný ekonóm
ekonomika@zksm.sk
0917350164

Ing. Mária Francová
ekonóm
majkaf@zksm.sk
0917350164

Mediálne oddelenie

Mgr. Daniel Lysý, PhD.
manažér pre PR a médiá
media@zksm.sk
0917232364

Technické poradenstvo

František Venglik
technik
venglik@me.com

Koordinátori

Stred a západ Slovenska

Eduard Filo

koordinátor pre stred a západ Slovenska
eduard@zksm.sk
0904262104

Ing. Eva Neubauerová
koordinátorka pre stred a západ Slovenska
elorien@zksm.sk
0917350603

Východ Slovenska

Ing. Miroslav Novák
koordinátor pre východ Slovenska
vivant@zksm.sk
0908864457

Ing. Mária Francová
koordinátorka pre východ Slovenska,
OC SNV a St. Ľubovňa
majkaf@zksm.sk
0918070477

Administrácia a Vivant

Ing. Miroslav Novák
konzultant pre Vivant a administráciu
vivant@zksm.sk
0908864457

Metodické oddelenie

Mgr. Zuzana Venglíková
metodik
metodik@zksm.sk 
0948037393

 


 

Mob.: +421 917 350 164
Tel a fax: +421 53 44 66 106
Email: zksm@zksm.sk

 

Viac o ľuďoch v ZKSM

Vedúci oblastných centier